İçeriklermiz Güncellenmektedir çok yakında hizmetinizdeyiz.!

Point Marka Cihazlar

Point Havalandırma Cihazları, Point Havalandırma Sistemleri, Isı Geri Kazanım Cihazı, Klima Santrali, Hücreli Fanlar, Kanal Tipi Fanlar, Çatı Tipi Fanlar, Elektrostatik Filtreli Santral, Nem alma Santrali, Jet Fanlar gibi yüksek kaliteli havalandırma cihazları ürünlerini zamanında teslim ve servis anlayışı ilkesiyle müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır.

Point Havalandırma Cihazlarının ürettiği ürünlerin her bir parçası kalite açısından kontrol edilmektedir ve üst seviyede bir üretim gerçekleştirmektedir. Havalandırma sistemleri üretilirken , tüm elemanlar ve cihazlar test edilmektedir ve satışa hazır bir şekilde hizmetinize sunulmaktadır.

Point Klima, Klima Santrali, Hijyenik Klima Santrali, Havuz Nem Alma Santralleri, Elektrostatik Filtreli Santral, Isı Geri Kazanım Cihazları, Sığınak Havalandırma Santralleri, Hücreli Fanlar, Radyal ve Aksiyel Fanlar, Çatı Tipi Fanlar, Jet Fanlar , Duman Tahliye Fanı, Basınçlandırma Fanı, Kanal Tipi Fanlar , Akrobat Kol ve Mobil Filtre, Hücreli Aspiratör, Hücreli Fanlar, Mutfak Davlumbaz Fanları , Atex Sertifikalı Fanlar, ve Elektrikli Isıtıcı ürünlerinin imalatı yapmakta ve yeni ürünler için AR-GE ye yatırım yapmaktadır.